top of page

Батькам: інформація, рекомендації

Заборона спілкуватися за столом робить дітей менш щасливими в дорослому житті

Січень 2015

 

Вчені знайшли пряму залежність між спілкуванням за столом під час сімейної трапези і комунікабельністю дитини. Про це повідомив портал Neboley. Такий висновок був отриманий після проведення досліджень в сім'ях з участю 35 тисяч дітей.

Як карати дитину

Січень 2015

 

У кожній родині є правила, які дитина повинна дотримуватися. За недотримання правил дитина повинна нести покарання. У цей момент у багатьох батьків виникає питання - як правильно карати дитину? У цьому питанні у нас є рекомендації, що робити не треба і приклади покарань, які краще використовувати для того, щоб виховати дитину здоровою і гармонійною особистістю.

Рекомендації батькам п'ятикласника

Січень 2015

 

1. Якщо Вас щось турбує в поведінці дитини, якомога швидше зустріньтеся і обговоріть це із класним керівником, гімназійним психологом.

2. Якщо в родині відбулися події, що вплинули на психологічний стан дитини, повідомте про це класного керівника. Саме зміни в сімейному житті часто пояснюють раптові зміни в поведінці дітей.

Пам'ятка батькам першокласника

Січень 2015

 

1. Підтримайте в дитині її прагнення стати гімназистом. Ваша щира зацікавленість в її гімназійних справах і турботах, серйозне відношення до її перших досягнень і можливих труднощів допоможуть першокласникові підтвердити значущість його нового положення і діяльності.

 

2. Обговоріть з дитиною ті правила і норми, з якими вона зустрілася у гімназії. Поясніть їх необхідність і доцільність.

Критерії готовності дитини до навчання

Липень 2015

 

Першокласник сьогодення і першокласник в минулому – різні поняття. В наш час від дитини в першому класі вимагають більше, ніж це було раніше. Тому, щоб адаптація до навчання проходила нормально і у дитини не зникло бажання вчитися, малюк повинен бути ГОТОВИЙ ДО ШКОЛИ.

 

Існує ряд показників, за якими можна визначити чи готова дитина до нвчання. Тут зібрані всі основні критерії такої готовності.

Як подружитися зі своєю дитиною-підлітком

Липень 2015

 

Підлітковий період - один з найскладніших етапів як у житті підлітка, так і в житті його родини. Саме в цей час виникає безліч конфліктів і непорозумінь між обома сторонами. Як зробити так, щоб цього всього уникнути і бути підлітку другом?

Батькам про суїцидальну поведінку підлітків

Січень 2016

 

Суїцидальна поведінка підлітків, маючи подібність з діями дорослих, відрізняється віковою своєрідністю. Підліткам характерна: підвищена вразливість і навіюваність; здатність яскраво відчувати і переживати; схильність до коливань настрою; слабкість критики; егоцентрична спрямованість; імпульсивність в ухваленні рішення.

Труднощі, які відчувають обдаровані діти

Грудень 2015

 

Дев'ять труднощів, з якими стикаються діти, а також поради батькам про те, як їх подолати.

   

У вас росте обдарована дитина і останнім часом вона бореться з низкою соціальних, емоційних чи шкільних проблем? Обдарованість часто супроводжується дивним набором проблем: від перфекціонізму і духу суперництва до складнощів у дружніх стосунках. У статті представлені деякі поширені проблеми та відповідні заходи, які ви можете зробити для їх вирішення, а також допомоги дитині у гармонійному розвитку.

Виховання: стратегії, які (не) витримують критики

Березень 2016

 

Нічого не забороняти, тримати в строгості, робити все «за розумом» або цілком підтримувати ... Пропонуємо поглянути на кожен метод виховання з трьох точок зору: батька, дитини та психолога.

Як допомогти дитині пережити розлучення батьків

Січень 2018

 

Часом у житті трапляється, що стосунки пари добігають кінця: кохання розчиняється в побуті, конфлікти примножуються, а перемир'я триває недовго, залишаючи по собі гіркий присмак непорозуміння. В народі кажуть: люди разом, допоки вони хочуть бути разом. Якщо кохання живе й ви відчуваєте, що ваша сім’я просто переживає нелегкі часи, ви маєте що рятувати – не здавайтесь. Але якщо ви обоє відчуваєте, що перетнули межу «неповернення», ви більше не кохаєте свого чоловіка/дружину, психологічний клімат не сприяє розвитку сімейних стосунків, а тільки травмує вас і дітей – приймайте кардинальне рішення.

bottom of page