Учням гімназії

Як стати лідером і що для цього потрібно?
Жовтень 2016
Для того, щоб стати лідером, як відомо, необхідно володіти деякими якостями. Тільки врівноважена, впевнена в собі, цілеспрямована людина, що володіє організаторськими здібностями і здатна приймати рішення, може керувати і управляти. Її по праву називають лідером. Отже, розглянемо всі ці якості по порядку.

Розвиток вольових якостей особистості
Листопад 2015
Сила волі - одна із основних рис характеру сучасної ділової людини. Багато хто вважає, що сила волі - це і є характер. Адже, недаремно існує вислів “сильний характер”, який часто застосовують до людини, що має велику силу волі. Це говорить про те, що міра розвитку сили волі - дуже важливий показник, робота над яким повинна вестися постійно.

Рекомендації з психологічної підготовки до ЗНО (для учнів 11 класу)
Квітень 2015
ЗНО (зовнішнє незалежне оцінювання) засноване на тестових технологіях. Така форма іспиту вимагає хороших знань з предметів, попередньої психологічної підготовки всіх учасників освітнього процесу (вчителів, батьків, учнів). ЗНО радикально відрізняється від звичної форми перевірки знань. Найбільш значимі характеристики, які потрібні в процесі:
-
висока мобільність, переключення;
-
високий рівень організації діяльності;
-
висока і стійка працездатність тощо

Консолідований рейтинг вузів України 2014
Січень 2015
Інформаційним освітнім ресурсом «Освіта.ua» складено консолідований рейтинг вищих навчальних закладів України 2014 року.
В якості вихідних даних для складання консолідованого рейтингу вищих навчальних закладів України використані найбільш авторитетні серед експертів і засобів масової інформації національні та міжнародні рейтинги вузів України: «Топ-200 Україна», «Scopus» і «Вебометрикс», кожен з яких використовує різні критерії оцінювання вищих навчальних закладів.

Загальні рекомендації виходу з конфліктної ситуації
Січень 2015
Конфлікт – це стосунки, які викликають напружену ситуацію між двома або більше особами з приводу наявності протилежних мотивів, потреб, інтересів, ідеалів, поглядів, цілей.
Першоджерелом конфлікту або умовою його виникнення вважається конфліктна ситуація - тобто, ситуація, у якій одна із складових змінює свої кількісні чи якісні значення, що призводить до загострення стосунків між конфліктуючими сторонами

10 ефективних способів запам'ятати все
Січень 2015
«У мене погана пам'ять», - думає той, хто не знає ефективних способів запам'ятовування інформації. Набридли нескінченні стікери і закладки? У цій статті ви знайдете найцікавіші прийоми, що дозволяють запам'ятати все.
Не варто думати, що у вас не має здібностей до запам'ятовування. Секрет у тому, щоб підібрати методику, яка підходить саме вам.